HAKKIMIZDA

  45 YILLIK TECRÜBE VE DENEYİME SAHİP OLAN ŞİRKETİMİZ YURTİÇİ VE YURTDIŞI OLMAK ÜZERE ORTADOĞU ÜLKELERİNDE PALETLİ İŞ MAKİNALARI YÜRÜYÜŞ TAKIMLARININ İTHALAT-İHRACAT,ALIM-SATIM VE BAKIM-ONARIM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREREK SEKTÖRE YÖN VERMİŞ VE ÖNCÜSÜ OLMAYI BAŞARMIŞTIR.

BUNLARLA BİRLİKTE DEDEDEN TORUNA NESİL DEĞİŞTİREN KA İŞ MAKİNALARI , ORGANİZASYON YAPISINI TEKNOLOJİK GELİŞMELERE PARALEL YENİLEYEN VE ETİK DEĞERLERE SIKICA BAĞLANAN PROFESYONEL KADROSUYLA BİRÇOK PROJELERINI BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR.

AYRICA YÜKSEL BİLGİ BİRİKİMİ, GÜÇLÜ İLETİŞİM AĞI , GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE YAPTIĞI İTHALAT İLE MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMET KALİTESİNİ SERVİS EDEBİLMEKTİR.

BU İLKELERİN DOĞRULTUSUNDA FİRMAMIZ SİZ MÜŞTERİLERMİZİN TALEBİNE CEVAP VERMEK İÇİN HER ZAMAN GÜÇLÜ STOK VE ÜRÜN ÇEŞİDİ İLE HİZMET ETMEKTEDİR.

MİSYONUMUZ

ÜLKEMİZİN YAPIM İŞLERİNDE KULLANILAN İŞ MAKİNALARININ YÜRÜYÜŞ TAKIMLARINDA SIK YAŞANAN SIKINTI VE ARIZALARIN KISA SÜREDE TEMİN EDEREK YADA BAKIM-ONARIM İLE SİZ MÜŞTERİMİZİ PRATİK ÇÖZÜMLER İLE KALICI ÇÖZÜME ULAŞTIRIP, MEMNUNİYET KAZANMAK

VİZYONUMUZ

YENİLİK, KALİTE VE HİZMET SUNUMU AÇISINDAN İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇA İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ İHTİYACA ÇÖZÜM ÜRETECEK LİDERLİĞİMİZİ DEVAM ETTİRMEK BU SAYEDE, RAKİPLERİMİZİN TAKİP ETTİĞİ, PERSONELLERİMİZİN ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYDUĞU BİR KURULUŞ OLARAK TÜRKİYE' NİN EN SEÇKİN ŞİRKETLERİ ARASINDA YER ALMAKTADIR.