Hakkımızda

55 Yıllık tecrübe ve deneyime sahip olan şirketimiz Yurt İçi, Yurt Dışı ve Orta Doğu Ülkelerinde paletli iş makinaları yürüyüş takımlarının ithalat, ihracat, alım, satım, bakım ve onarım alanlarında faaliyet göstererek sektöre yön vermiş ve iş makinaları yürüyüş takımları sektörünün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır. Bununla birlikte dededen toruna nesil değiştiren KA İş Makinaları, Organizasyon yapısını teknolojik gelişmelere paralel yenileyen ve etik değerlere sıkıca bağlanan profesyonel kadrosuyla birçok projesini başarıyla gerçekleştirmiştir. Ayrıca yüksek bilgi birikimi, güçlü iletişim ağı, güvenilir çözüm ortakları ile yaptığı ,ithalat ile müşterilerimize en üstün hizmet kalitesini servis edebilmektedir. Bu ilkeler doğrultusunda firmamız, siz değerli müşterilerimizin talebine cevap vermek için her zaman güçlü stok ve ürün çeşidi ile hizmet etmektedir.

MİSYONUMUZ

Ülkemizin yapım işlerinde kullanılan iş makinalarının yürüyüş takımlarında sık yaşanan sıkıntı ve arızalarını kısa sürede çözered ya da bakım - onarımı ile siz müşterilerimizi pratik çözümler ile kalıcı çözüme ulaştırıp, memnuniyet kazanmak.

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından iş makinaları yedek parça ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi deam ettirmek, bu sayede rakiplerimizin takip ettiği, personellerimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuluruluş olarak Türkiye'nin seçkin şirketleri arasındaki yerimiz korumaktır.